Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קלין קאר - 053-8094148 דיטיילינג ושטיפה יסודית לרכב - שרשור חוות דעת גולשים

kamircar
שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוכן לנסות, אך למען האמת גם חושש.

בוא נאמר כזה דבר! אם הטיפול ייעשה בשימוש עם פדים עדינים חדשים ונקיים, ומטליות מיקרו פייבר חדשות ונקיות אשמח לנסות שוב.

אם יעשו בדיוק את אותם הדברים שעשו בפעם הראשונה, אין טעם, יהיה רק נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כדאי לתת לאמיר ולצוות שלו להגיב כאן ,אני כן אקח את הרכב החדש שלי אליהם סומך על הצוות לאור כל מה שנרשם כאן .

רק קודם צריך למכור! את הרכב הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאמיר יגיב, ולא רק באופן כללי אלא יותר פרטני.

אשמח לשם שינוי שיבוא בעל מקצוע, ייקח אחריות, ויגיד טעיתי! טעיתי ואני רוצה ומתכוון לשנות ולתקן, הרי כפי שכבר כתבתי, אם משתמשים בציוד לא נכון, בפדים לא נקיים ולא מטופלים, זורקים את מכשיר הפוליש על ריצפה מולכלכת, או משתמשים במטליות משומשות ומלוכלכות, אין שמץ של סיכוי להוציא עבודה יפה ונקייה.

לגביי ציפוי הנאנו - אם פוסחים על שלב הניקוי עם הספירט טבעי 100% IHA, הציפוי לא יתפוס! חד וחלק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאמיר יגיב, ולא רק באופן כללי אלא יותר פרטני.

אשמח לשם שינוי שיבוא בעל מקצוע, ייקח אחריות, ויגיד טעיתי! טעיתי ואני רוצה ומתכוון לשנות ולתקן, הרי כפי שכבר כתבתי, אם משתמשים בציוד לא נכון, בפדים לא נקיים ולא מטופלים, זורקים את מכשיר הפוליש על ריצפה מולכלכת, או משתמשים במטליות משומשות ומלוכלכות, אין שמץ של סיכוי להוציא עבודה יפה ונקייה.

לגביי ציפוי הנאנו - אם פוסחים על שלב הניקוי עם הספירט טבעי 100% IHA, הציפוי לא יתפוס! חד וחלק!

gtv11636 אני לוקח אחריות מלאה על כל עבודה שאנו מבצעים

ואני מזמין אותך ליצור איתי קשר טלפוני ולא רק על ידי תכתובת משמיצה

על מנת לאפשר לי להוציא אותך מרוצה כמו שאני יודע

ושוב אם טעיתי אני מתנצל תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמיצה?

יבוא כל אדם ויראה את העבודה ותוצאותיה, אני מוכן.

אין פה השמצות, יש פה עובדות.

אצור עימך קשר, ובהחלט אהיה מוכן לקחת כל דבר וחצי דבר שרשמתי בחזרה אם תהיה חוויה מתקנת.

יחד עם זאת, לא אפקיר את רכבי שוב ללא השגחה וביקורת צמודה מצידי, ואוודא שהדברים נעשים בצורה נכונה ומקצועית ללא קיצורי דרך.

אם אתה מקבל את גישתי אשמח להגיע שוב ולצאת מרוצה לשם שינוי, אך כפי שכבר ציינתי, אם התהליך יהיה זהה לחלוטין לקודמו, ייעשה לי נזק נוסף שאני לא מוכן בשום פנים לעשות לעצמי ולרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מבצע אביב לחברי הפורום בקלין קאר דיטיילינג 10% הנחה עד סוף חודש אפריל

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר טלפוני

פוליש וציפויים

ציפוי נאנו לגוף הרכב ולשמשות

דיטיילינג פנימי לפנים הרכב

צביעת מושבי עור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג תענוג תענוג...

באתי עם רכב שחנה ליד מצבעה, והיה מכוסה בנקודות צבע אפוקסי מהטסות ועד לאנטנה, הבחורצ׳יק שם לא התרגש ואפילו לא שינה את המחיר, העובד שלו ניקה נקודה נקודה ברכב בסבלנות ואכפתיות -בסוף התהליך הרכב היה חלק לחלוטין מבריק כולל כל השמשות, ואפילו שאבו אותו מבפנים וגם פה ביסודיות של מז״פ.. שמו ספריי לצמיגים סקאי לפגושים .. אין מילים

מעל הכל כיף לראות אותם עוברים בודקים מתלהבים וגאים בתוצאה, ולא סתם מעבירים הלאה.

בסימן החתונה העתידה לבוא, קלין קאר זה סלון כלות לרכב :)

יש תמונות, אם יעניין אני אעלה (ה אייפד מתקשה עם זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוטף עיניים כל יום? כנראה שכן, אז גם אנחנו רוצים 'לשטוף את העיניים'. :wink:

בוודאי שהתמונות מעניינות, ותעלה תמונות של 'לפני-אחרי'. תודה

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אני לא סתם מיתרגש. סוף סוף מיאטה שובבה אצלי בחנייה.

אשמח לטיפים לגבי הרכב מבעלי נסיון, כולל ניקוי הגג הבעייתי..

בכל אופן אתמול קפצתי לקלין קאר בפ"ת עתירת השבחים על העבודה הנהדרת שהיא מבצעת וגם אצלי לא חסכו. צוות נעים ונחמד והכי חשוב שירות מצויין ויעיל.

תמונות התרשמות מהעבודה מצורפים.

IMG_1018.jpg

IMG_1019.jpg

IMG_1020.JPG

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...