| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
65 - 47 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/09/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
70 - 68 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 22/09/23 20:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
65 - 47 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 22/09/23 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
61 - 43 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/09/23 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
59 - 51 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 22/09/23 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
49 - 55 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/09/23 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
59 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 22/09/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
65 - 61 |
ΠΕΥΚΩΝ 29/09/23 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
86 - 41 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/09/23 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
47 - 54 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/09/23 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
49 - 65 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/09/23 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
56 - 64 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 29/09/23 21:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
62 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/23 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
79 - 56 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 29/09/23 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
72 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/10/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
42 - 57 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 06/10/23 20:45 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
66 - 67 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 06/10/23 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
56 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/10/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
78 - 73 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/10/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
58 - 59 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 06/10/23 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
83 - 60 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 06/10/23 21:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
57 - 44 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/10/23 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
66 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/10/23 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
84 - 70 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13/10/23 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
67 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/10/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
64 - 72 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 13/10/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
73 - 78 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 13/10/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
53 - 57 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/10/23 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
73 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/10/23 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
45 - 47 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 20/10/23 20:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
52 - 46 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 20/10/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
66 - 24 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/10/23 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
53 - 72 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/10/23 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
70 - 58 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 20/10/23 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
66 - 58 |
ΠΕΥΚΩΝ 20/10/23 21:45 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
74 - 59 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 03/11/23 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
78 - 71 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/11/23 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
62 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 03/11/23 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
55 - 73 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 03/11/23 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
59 - 67 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/11/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
76 - 69 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/11/23 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
47 - 55 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03/11/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
56 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/11/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
68 - 66 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 10/11/23 20:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
61 - 45 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 10/11/23 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
70 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/11/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
64 - 50 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 10/11/23 21:45 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
72 - 74 |
ΠΕΥΚΩΝ 10/11/23 21:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
60 - 65 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 10/11/23 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
53 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 20/11/23 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
65 - 63 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 17/11/23 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
65 - 61 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/11/23 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
66 - 74 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/11/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
72 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/11/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
67 - 74 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17/11/23 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
59 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/11/23 21:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
76 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27/11/23 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
60 - 75 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 24/11/23 20:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
45 - 48 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 24/11/23 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
85 - 49 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 24/11/23 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
70 - 69 |
ΠΕΥΚΩΝ 24/11/23 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
56 - 71 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 24/11/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
41 - 56 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/11/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
71 - 69 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 01/12/23 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
81 - 41 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/12/23 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
61 - 80 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 01/12/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
43 - 53 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 01/12/23 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
49 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 01/12/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 75 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/12/23 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
70 - 47 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 01/12/23 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
55 - 47 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/12/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
44 - 53 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 08/12/23 20:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
67 - 60 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 08/12/23 21:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
68 - 65 |
ΠΕΥΚΩΝ 08/12/23 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
57 - 61 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/12/23 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
55 - 45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/12/23 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
68 - 73 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/12/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
55 - 61 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/12/23 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
57 - 64 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 15/12/23 20:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
63 - 57 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/12/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
84 - 63 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15/12/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
48 - 43 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 15/12/23 21:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
54 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/02/24 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/12/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
77 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/12/23 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
64 - 59 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 22/12/23 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
34 - 69 |
ΠΕΥΚΩΝ 22/12/23 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
42 - 72 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/12/23 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
61 - 64 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/12/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
68 - 62 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/12/23 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
72 - 46 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 22/12/23 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
64 - 58 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 12/01/24 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
53 - 34 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/01/24 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
50 - 64 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/01/24 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
40 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/01/24 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
64 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/01/24 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
69 - 61 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 12/01/24 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/01/24 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
68 - 45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/01/24 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
53 - 46 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 19/01/24 20:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
51 - 55 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/01/24 21:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
71 - 68 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/01/24 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
57 - 58 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 19/01/24 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
55 - 54 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/01/24 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
40 - 60 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 19/01/24 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
58 - 63 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 26/01/24 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
57 - 43 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/01/24 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
59 - 54 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/01/24 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
47 - 44 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 26/01/24 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
51 - 43 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/01/24 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
65 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 26/01/24 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
47 - 77 |
ΠΕΥΚΩΝ 26/01/24 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
54 - 34 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/02/24 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
51 - 37 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 02/02/24 20:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
44 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 02/02/24 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
52 - 45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02/02/24 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
54 - 66 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 02/02/24 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
74 - 71 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 02/02/24 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
43 - 61 |
ΠΕΥΚΩΝ 02/02/24 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
47 - 85 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/02/24 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
71 - 54 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/02/24 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
63 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/02/24 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
48 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/02/24 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
56 - 60 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 14/03/24 21:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
53 - 78 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 09/02/24 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
52 - 49 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/02/24 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
61 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/02/24 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
67 - 53 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 16/02/24 20:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
70 - 64 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 16/02/24 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
71 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/02/24 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
83 - 85 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 16/02/24 21:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
66 - 74 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/02/24 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
60 - 46 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 16/02/24 21:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
56 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/02/24 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
66 - 45 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 23/02/24 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
66 - 50 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 23/02/24 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
73 - 51 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 23/02/24 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
61 - 63 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/02/24 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
82 - 55 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/02/24 21:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
71 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/02/24 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
73 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/03/24 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
45 - 46 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 01/03/24 20:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
49 - 58 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 01/03/24 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
82 - 51 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 01/03/24 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
43 - 84 |
ΠΕΥΚΩΝ 01/03/24 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
50 - 68 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 01/03/24 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
41 - 48 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/03/24 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
61 - 54 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 08/03/24 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
80 - 58 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/03/24 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
63 - 69 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/03/24 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
50 - 60 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/03/24 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
54 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 08/03/24 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
67 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/03/24 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
68 - 43 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 08/03/24 21:45 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
80 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/03/24 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
45 - 67 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 29/03/24 20:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
58 - 50 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 29/03/24 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
65 - 58 |
ΠΕΥΚΩΝ 29/03/24 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
79 - 54 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/03/24 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
42 - 52 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/03/24 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
77 - 80 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/03/24 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
68 - 54 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/04/24 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
72 - 46 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 05/04/24 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
66 - 73 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/04/24 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
74 - 72 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 05/04/24 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
62 - 70 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 09/04/24 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
62 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 05/04/24 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/04/24 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
60 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/04/24 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
74 - 64 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 12/04/24 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
48 - 86 |
ΠΕΥΚΩΝ 15/04/24 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
74 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 15/04/24 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
51 - 58 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/04/24 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
75 - 56 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/04/24 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
60 - 62 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 12/04/24 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
41 - 67 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 19/04/24 20:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
78 - 68 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/04/24 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
74 - 62 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/04/24 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
71 - 55 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/04/24 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
36 - 51 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 19/04/24 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
66 - 50 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/04/24 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
44 - 83 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 19/04/24 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/09/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 65-47 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
22/09/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 70-68 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/09/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 65-47 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
22/09/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 61-43 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
22/09/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 59-51 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
22/09/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 49-55 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/09/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 59-63 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/23 | 21:45 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 65-61 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
29/09/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 86-41 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
29/09/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 47-54 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
29/09/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 49-65 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
29/09/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 56-64 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
29/09/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 62-55 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
29/09/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 79-56 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 72-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
06/10/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 42-57 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
06/10/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 66-67 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
06/10/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 56-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
06/10/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 78-73 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
06/10/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 58-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
06/10/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 83-60 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 57-44 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
13/10/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 66-51 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
13/10/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 84-70 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
13/10/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 67-50 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13/10/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 64-72 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
13/10/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 73-78 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
13/10/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 53-57 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 73-67 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
20/10/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 45-47 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
20/10/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 52-46 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/10/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 66-24 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
20/10/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 53-72 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
20/10/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 70-58 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
20/10/23 | 21:45 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 66-58 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 74-59 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
03/11/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 78-71 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
03/11/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 62-57 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
03/11/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 55-73 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
03/11/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 59-67 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
03/11/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 76-69 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
03/11/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 47-55 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 56-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10/11/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 68-66 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
10/11/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 61-45 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/11/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 70-62 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜ |
10/11/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 64-50 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/11/23 | 21:45 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 72-74 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
10/11/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 60-65 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 53-74 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
17/11/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 65-63 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
17/11/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 65-61 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
17/11/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 66-74 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
17/11/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 72-53 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜ |
17/11/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 67-74 | ||
17/11/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 59-70 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 76-52 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
24/11/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 60-75 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
24/11/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 45-48 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
24/11/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 85-49 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
24/11/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 70-69 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
24/11/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 56-71 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
24/11/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 41-56 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 71-69 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
01/12/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 81-41 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
01/12/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 61-80 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
01/12/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 43-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
01/12/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 49-58 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
01/12/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 68-75 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/12/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 70-47 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 55-47 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
08/12/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 44-53 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
08/12/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 67-60 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/12/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 68-65 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
08/12/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 57-61 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
08/12/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 55-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
08/12/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 68-73 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/23 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 55-61 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
15/12/23 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 57-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
15/12/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 63-57 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
15/12/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 84-63 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
15/12/23 | 21:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 48-43 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
12/02/24 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 54-66 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
15/12/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 54-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 77-62 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
22/12/23 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 64-59 | ||
22/12/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 34-69 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
22/12/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 42-72 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
22/12/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 61-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/12/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 68-62 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
22/12/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 72-46 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/24 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 64-58 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12/01/24 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 53-34 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
12/01/24 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 50-64 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
12/01/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 40-61 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
12/01/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 64-63 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
12/01/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 69-61 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
12/01/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 61-50 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 68-45 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
19/01/24 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 53-46 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
19/01/24 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 51-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
19/01/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 71-68 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
19/01/24 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 57-58 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/01/24 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 55-54 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
19/01/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 40-60 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/24 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 58-63 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
26/01/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 57-43 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
26/01/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 59-54 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
26/01/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 47-44 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
26/01/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 51-43 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
26/01/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 65-56 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
26/01/24 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 47-77 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 54-34 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
02/02/24 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 51-37 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
02/02/24 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 44-57 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
02/02/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 52-45 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
02/02/24 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 54-66 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
02/02/24 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 74-71 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
02/02/24 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 43-61 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 47-85 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
09/02/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 71-54 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
09/02/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 63-53 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
09/02/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 48-57 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
14/03/24 | 21:15 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 56-60 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
09/02/24 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 53-78 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
09/02/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 52-49 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 61-53 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
16/02/24 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 67-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
16/02/24 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 70-64 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
16/02/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 71-61 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
16/02/24 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 83-85 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
16/02/24 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 66-74 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
16/02/24 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 60-46 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 56-62 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/02/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 66-45 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
23/02/24 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 66-50 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
23/02/24 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 73-51 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
23/02/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 61-63 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
23/02/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 82-55 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
23/02/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 71-48 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/03/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 73-50 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
01/03/24 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 45-46 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
01/03/24 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 49-58 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
01/03/24 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 82-51 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
01/03/24 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 43-84 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
01/03/24 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 50-68 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
01/03/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 41-48 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/24 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 61-54 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
08/03/24 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 80-58 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
08/03/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 63-69 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
08/03/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 50-60 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
08/03/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 54-62 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
08/03/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 67-50 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
08/03/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 68-43 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 80-64 | ||
29/03/24 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 45-67 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
29/03/24 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 58-50 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
29/03/24 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 65-58 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
29/03/24 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 79-54 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
29/03/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 42-52 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
29/03/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 77-80 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/04/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 68-54 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
05/04/24 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 72-46 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
05/04/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 66-73 | ||
05/04/24 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 74-72 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
09/04/24 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 62-70 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
05/04/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 62-70 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
05/04/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 65-54 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 60-70 | ||
12/04/24 | 21:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 74-64 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
15/04/24 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 48-86 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜ |
15/04/24 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 74-48 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
15/04/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 51-58 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
12/04/24 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 75-56 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
12/04/24 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 60-62 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/04/24 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 41-67 | ||
19/04/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 78-68 | ||
19/04/24 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 74-62 | ||
19/04/24 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 71-55 | ||
19/04/24 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 36-51 | ||
19/04/24 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 66-50 | ||
19/04/24 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 44-83 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |